Meyveden Şeker Elma Suyu Konsantresi (750ml)

doal - 3644
Meyveden Şeker Elma Suyu Konsantresi (750ml)

Fiyat: 12,95 TL YERİNE  11,90 TL (KDV Dahil)

Şekere en Doğal Alternatif Meyveden Şeker

Türkiye'nin ilk meyve markası Doal, yeni ürünü Doal Meyveden Şeker ile yine bir ilke imza atıyor. Elmadaki doğal şekeri en saf haliyle sunan Doal Meyveden Şeker, rafine şeker yerine doğal tatları tercih edenler için yepyeni bir alternatif olarak ön plana çıkıyor. Hiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen Doal Meyveden Şeker, düşük glisemik indekse sahip olmasıyla da rafine şeker ve türevlerinden ayrışıyor.

Türkiye'nin ilk meyve markası Doal; sağlıklı beslenmeyi önemseyen, doğal ürünleri tercih edenler için yepyeni bir ürün sunuyor. Çay, kahve, süt gibi sıcak ve soğuk içeceklerde, pasta, kurabiye, reçel ve sütlü tatlılar gibi rafine şekerin yer aldığı her alanda şeker yerine kullanılabilen yeni Doal Meyveden Şeker düşük glisemik indekse sahip olmasıyla da sağlıklı beslenmek isteyenleri mutlu ediyor.

Bir şişede 8 kilo elmanın saflığı ve doğallığı!

Bir şişede 8 kilo elmanın saflığını ve doğallığını sunan Doal Meyveden Şeker, meyve tadı ve kokusu içermediği için rafine şekere en iyi alternatif olarak mutfaklarda yerini alıyor. Bir su bardağı toz şeker yerine ¾ oranında kullanılması önerilen Doal Meyveden Şeker, 750 ml'lik şişelerde tüketicisiyle buluşarak mutfaklara doğallık katıyor.

Aynı gün kargo;

  • Pazartesi-Cuma günleri saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
  • Cumartesi-Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Teslimat Saatleri;

  • Pazartesi-Cuma: 09:00-18:00
  • Cumartesi: 09:00-13:00
  • Pazar ve resmi tatiller: Teslimat yapılmamaktadır.
  • Lütfen teslimat saatlerinde bulunacağınız adresinizi sisteme tanımlayınız.