Kapadokya Kara Üzüm Kurusu (250 gr)

e-Hamal - 10396
Kapadokya Kara Üzüm Kurusu (250 gr)

Fiyat:    9,90 TL (KDV Dahil)

Üzümün anayurdu Anadolu'dur. Anadolu'da üzüm kültürü Hititlerden beri bilinmektedir.

Halen 1.200 farklı cins üzüm yetişen ülkemiz üzüm ve türev ürünleri açısından son derece zengin bir ülke konumundadır. Sizler için özel paketlenen Kapadokya yöresi kara üzümü ise, medeniyetin beşiği Kapadokya yöresinin efsanevi sağlık/lezzet bileşkesidir. Her sene yüksek rakım, kuru ve sert doğa şartları ve volkanik toprak bereketi ile harmanlanan bodur üzüm bağlarından kısıtlı rekolte alınabilmektedir.

Doğanın en eski ödülü, insan yerleşik hayatının sebebi üzüm, içinde barındırdığı vitaminler, antioksidan özelliği ve çekirdeğinin gücü ile eşsiz bir meyvedir. Kapadokya Kara Üzümü, çekirdeği ile birlikte, tamamen doğal şartlarda güneş altında kurutulduğu için tazesine göre çok daha fazla fayda sağlayan eşsiz bir üründür.

Vücudun bağışıklık sistemi artırıcı, çekirdek ve kabuğu ile tüketilmesiyle hücre yenileyici, sindirim kolaylaştırıcı, kansızlığa çare ve en önemlisi en doğal mucizevi bir antioksidandır. Diyet programlarında da sıklıkla verilen Kapadokya Kara Üzümü' nü afiyetle tüketiniz...

İndirimli Sepet Toplamı 99 TL üzerine Kargo Bedava!

Aynı gün kargo;

  • Pazartesi-Cuma günleri saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
  • Cumartesi-Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Teslimat Saatleri;

  • Pazartesi-Cuma: 09:00-18:00
  • Cumartesi: 09:00-13:00
  • Pazar ve resmi tatiller: Teslimat yapılmamaktadır.
  • Lütfen teslimat saatlerinde bulunacağınız adresinizi sisteme tanımlayınız.